Vlastní nemovitosti v Chorvatsku

V poslední době nás oslovují zájemci o bydlení v Chorvatsku, jak dlouhodobé, investiční tak apartmánové. Spolupracujeme s česky hovořící chorvatskou firmou Internet Oglasi, která je lídrem zahraničních trhů s chorvatskými nemovitostmi. Za deset let svého působení přímo ve Splitu již prodala zahraničním zájemcům stovky bytů, domů a pozemků v Chorvatsku.

Pro zájemce o koupě nemovitosti v Chorvatsku, především ve všech čtyřech župách Dalmácie, je nyní v nabídce společnosti Internet Oglasi přes 100 nemovitostí. Jedná se o nemovitosti jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci, ale i nabídka pozemků, vhodných k výstavbě apartmánů, bungalovů nebo domů.

Stručně pár slov o koupi nemovitosti v Chorvatsku.

Trh s chorvatskými nemovitostmi je hodně specifický, minimálně 60% všech nemovitostí nemá v pořádku dokumentaci. Ta se skládá ze stavebního povolení, kolaudačního schválení a zápisu ve vlastnickém listu na katastru. Mnoho nemovitostí má například skutečného majitele odlišného od majitele uvedeného na vlastnickém listu. Proto se nevyplatí v Chorvatsku obcházet realitní společnost, která má všechny potřebné certifikáty a záruky, že dojde k prodeji nemovitosti zákonitou cestou. Společnost Internet Oglasi Vám garantuje, že všechny námi nabízené nemovitosti jsou 100% čisté. Starý dům s malým pozemkem nebo  apartmán se dá v Chorvatsku pořídit již za cenu okolo 100 000 €, ale u domu je samozřejmě nutná rekonstrukce. Cena staršího dvoupatrového domu v blízkosti moře se pak pohybuje od 350 000 € výše. Ale jsme na Balkáně, takže u některých nemovitostí se dá o ceně i jednat.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte našeho zástupce v ČR na tel:

+420 608 101 305 (také Whatsapp, Viber),

nebo emailem na: info@nemovitosti-chorvatsko.eu

Facebook skupina: Chorvatsko- nový domov

 

Aktuální nabídka nemovitostí je  ZDE.

.
.
Máte opravdu zájem o koupi apartmánu nebo domu u moře v Chorvatsku?

Nákup nemovitosti krok za krokem je popsán  ZDE.